MUSIC BUS       JÍZDA       SOUTĚŽ TALENT       PODPORA       PARTNEŘI       KONTAKT


DOCTOR VICTOR

Rockové trio s mezinárodními úspěchy, je neodmyslitelně spojeno s projektem Music Bus a Music Academy. S vystoupeními v USA, Evropě, Asii a rolí předkapely pro legendy jako AC/DC, Deep Purple a Jack White, kapela představuje hrdého ambasadora české hudby na světové scéně. Jejich ocenění, včetně vítězství v John Lennon Songwriting Contest v New Yorku, účastí na NAMM Show v Los Angeles a Global Battle Of Bands v Thajsku, jsou důkazem schopnosti rozšířit dosah české hudby globálně.

Spoluprací s muzikanty od hudebních velikánů Prince po Michaela Jacksona nejen rozšířili hudební obzory, ale také získali unikátní zkušenosti, které nyní předávají dál prostřednictvím Music Bus a Music Academy. Tyto projekty umožňují sdílet jejich vášeň pro hudbu a vzdělání, přibližovat dětem odkaz hudebních velikánů jako jsou Smetana a Dvořák, a inspirovat novou generaci hudebníků k objevování svého vlastního uměleckého vyjádření.

Spojení Doctor Victor s Music Bus a Music Academy ztělesňuje jejich víru v sílu hudby jako prostředku k překonávání hranic a budování mostů mezi lidmi a kulturami. Jejich úsilí v oblasti hudebního vzdělávání a komunitních projektů je založeno na pevném základě našich profesionálních úspěchů a mezinárodních zkušeností, což nám umožňuje přinášet inspirativní hudební zážitky do životů lidí po celé České republice.

Pro více informací o našich projektech, úspěších a nadcházejících akcích navštivte doctorvictor.com.

Music Academy

Jde o první hudební školu v ČR s unikátním interaktivním systémem výuky. Akademie je věkově neomezená
a přístupná všem milovníkům hudby, bez ohledu na jejich úroveň či nástroj. Je koncipovaná vlastně jako
hudební laboratoř. Každý měsíc je věnován jedné kapele (například The Beatles a dalším), probírá se její
historie, vliv atd. a vše končí hra- ním její hudby. Studenti formují vlastní skupiny a při pravidelných
tematických koncertech v pražském klubu Vzorkovna pak vzdávají hold hudebním legendám.
Akademii vede Vojtěch Bureš, frontman skupiny Doctor Victor, absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka v
Praze a držitel stipendia prestižní univerzity Berklee College Of Music v Bostonu.

Petr Korál pro magazín ROCK&ALL

Pro více informací o hudební akademií navštivte doctorvictor.com/musicacademy.

Iveco

S hrdostí oznamujeme, že naše hudební pouť napříč Českou republikou je poháněny ve spolupráci s Iveco. Tato přední společnost v oblasti dopravních řešení nám poskytla autobus do našeho projektu. Díky Iveco, jehož vozidla jsou synonymem pro inovaci, spolehlivost a efektivitu, můžeme hudební vzdělání a radost přivážet až k vám. Iveco je nejen výrobcem kvalitních autobusů a nákladních vozidel, ale také podporovatelem komunitních a vzdělávacích projektů, které obohacují společnost. Společně s Iveco můžeme zaručit, že náš unikátní hudební vzdělávací autobus je nejen pojízdnou učebnou, ale také symbolem cesty k udržitelnosti a inovačnímu myšlení. Iveco přispívá k rozšíření našeho poslání: přinést hudbu, vzdělání a inspiraci do každého koutu republiky.